O MARCE

Marka FINESIA to marka z tradycjami. Początki marki FINESIA sięgają roku 1996, kiedy to powstał pierwszy produkt pod marką Bzomex - cukier puder. Kolejne produkty to kasze wiejskie 1kg, bułka tarta, skrobia ziemniaczana, kasze perłowe 500g.

 

Przez wiele lat produkowane i sprzedawane głównie w Małopolsce produkty zdobywały coraz większe uznanie. Charakteryzowały się wysoką jakością i niską ceną. Gwarantem jakości była i jest BZOMEX Hurtownia Spożywcza.

 

Marka FINESIA powstała w roku 2011 z przemianowania marki własnej produktów Bzomex. Wraz z powstaniem oddzielnej marki dla produktów nastąpił jej dynamiczny rozwój asortymentowy oraz wzrost sprzedaży. Dokonano zmiany szaty graficznej dopasowanej do nowej marki, udoskonalono receptury. Wprowadzono dodatkowe systemy badania i kontroli jakości.

 

Marka powstała z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość za rozsądną cenę. Obecnie w sprzedaży jest blisko 70 produktów sygnowanych marką FINESIA, a w planach na kolejne lata jest dalszy rozwój oferty asortymentowej. 

O marce

NEWSLETTER


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz aktualnej ofercie Finezja, zapisz się do naszego newslettera


Newsletter


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Finesia
Projekt i wykonanie: Grupa Leonardo